Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi IFE China 2017 w Kantonie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Szkaradek-Siwińska | 2017-06-29 13:58:16
targi, ifechina, arr, kanton, chiny, polska żywność,

17. edycja IFE 2017 - China (Guangzhou) International Food Exhibition & Guangzhou Import Food Exhibition, Kanton.

W dniach 16-18 czerwca br. Agencja Rynku Rolnego, po raz pierwszy, zorganizowała stoisko podczas międzynarodowych targów China International Food Exhibition (IFE CHINA) w Kantonie.

Na wspólnym stoisku informacyjnym o powierzchni 90 m2, 12 polskich firm z sektora rolno-spożywczego, zaprezentowało swoje produkty, tj: soki, słodycze przetwory mleczne, przetwory owocowo-warzywne, napoje energetyczne, wina jabłkowe, cydry. I wszystko to pod wspólnym hasłem Polska Smakuje.

Już pierwszego dnia targów było można zauważyć duże zainteresowanie produktami firm prezentujących się na stoisku ARR. Polskich przedsiębiorców tego dnia odwiedziła Pani Joanna Skoczek, Konsul Generalna RP w Kantonie, która przeprowadziła krótkie rozmowy z przedstawicielami polskich firm.

W ramach misji towarzyszącej targom, w dniu 15 czerwca w Kantonie oraz w dniu 19 czerwca w Shenzhen zorganizowane zostały spotkania B2B z partnerami chińskimi. Dodatkowo przedsiębiorcy mieli możliwość odwiedzenia dwóch sieci handlowych Taste oraz Vanguard, gdzie odbyli rozmowy z przedstawicielami sklepów oraz zaprezentowali swoje produkty. Obydwa wydarzenia zostały zorganizowane we współpracy z Konsulatem Generalnym RP w Kantonie oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie.