Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAnuga Food Fair 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Fórmaniak | 2017-10-19 09:57:24
#polandtastesgood #anugafoodfair2017 #poland

Anuga Food Fair 2017

W dniach 7-11 października w Kolonii odbyły się targi Anuga Food Fair 2017. Jest to największa impreza targowa branży spożywczej w Europie, odbywająca się co dwa lata w Kolonii. Targi podzielone są na dziesięć odrębnych stref targowych, odbywają się one w centrum targowym Koelnmesse, w pobliżu centrum miasta Kolonia.

Anuga Food Fair to szczególne wydarzenie dla polskich przedsiębiorców, ponieważ Niemcy są dla nas najważniejszym rynkiem spośród wszystkich krajów UE. W tegorocznej edycji targów weźmie udział ponad dwustu wystawców z Polski.

W tym roku na stoisku narodowym zorganizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, wystawiało się 11 polskich firm: Ambra S.A., Chocomoco , Ewa Bis, Ewa Krotoszyn S.A,. Kanwil, Malpol, P.W. MAT, Orzech, Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Spółdzielnia Pokój, Sweet Brands. Polscy wystawcy reprezentują takie branże rolno-spożywcze jak: owoce i warzywa, przetwory owocowo-warzywne, słodycze, cukier, wina musujące, konserwy, wyroby mięsne.

Pierwszego dnia targów tj. 7.10. w ramach ANUGA Culinary Stage, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zorganizował pokaz kulinarny pod hasłem Poland Tastes Good - Polish Cuisine Anew. Polscy kucharze podczas pokazu przygotowali regionalną potrawę - forszmak lubelski, który spotkał się z uznaniem licznie zgromadzonej publiczności na pokazie.

Na stoisku KOWR w pozostałe dni targowe odbywały się również pokazy kulinarne połączone z degustacją tradycyjnych polskich postaw.

Duże zainteresowanie ofertą polskich wystawców oraz liczne rozmowy biznesowe mogą świadczyć o dużym sukcesie tegorocznej edycji targów Anuga Fine Food 2017.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Płotki przeciwśniegowe

Płotki śniegowe montujemy by zapobiec zrywaniu lub deformacji rynny w skrajnych wypadku i regionó...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny aluminiowe

Do zalet rynien aluminiowych można zaliczyć wcześniej wspomniana lekkość. Aluminium należy do sur...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny miedziane

Najpopularniejszymi materiałami stosowanymi do produkcji orynnowań są stal, aluminium oraz właśni...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert