Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSupermarket Trade Show 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Fórmaniak | 2018-02-28 11:13:02
smts2018, polandtastesgood, polska, poland, polishfood, promocja, żywność, kowr

KOWR na Supermarket Trade Show 2018

52. edycja targów Supermarket Trade Show w Tokio w Japonii rozpoczęła się 14 lutego 2018 r. W ramach realizacji działań wspierających rozwój wymiany handlowej z zagranicą oraz promujących polskie artykuły rolno-spożywcze, KOWR zorganizował polskie stoisko narodowe pod hasłem Poland tastes good.

Polskiemu wystąpieniu na targach SMTS 2018 towarzyszyła zorganizowana przez KOWR misja gospodarcza, podczas której polscy przedsiębiorcy uczestniczyli w spotkaniach B2B z przedstawicielami lokalnych i globalnych sieci handlowych oraz dystrybutorami produktów rolno-spożywczych. Przedstawiciele polskich firm mieli także możliwość poznania asortymentu produktów oraz cen na rynku japońskim dzięki udziałowi w zapewnionym przez KOWR objeździe po punktach sprzedaży detalicznej (tzw. store-check).

Ponadto 13 lutego br. zostało zorganizowane seminarium, w trakcie którego przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio przybliżyli uczestnikom misji gospodarczej specyfikę rynku japońskiego, zaprezentowali podobieństwa i różnice w kulturze biznesowej obu krajów, a także udzielili praktycznych wskazówek dotyczących zasad i zwyczajów handlowych panujących na rynku japońskim oraz sposobów wejścia z polskimi produktami na ten wymagający rynek.

Na stoisku o powierzchni 54 m2 swoją ofertę prezentowały polskie firmy z branż: słodyczy, owoców i warzyw oraz przetworów owocowo-warzywnych, a także mięsnej, mleczarskiej, produktów zbożowych i liofilizowanych. Targi SMTS są ściśle nastawione na nawiązywanie kontaktów biznesowych z japońskimi importerami, sieciami dystrybucyjnymi i pośrednikami handlowymi. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych z branży spożywczej w Japonii.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Oferta stomatologa

Oferta stomatologa Oferta stomatologa Oferta stomatologaOferta stomatologa sdfgt
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Mateusz Stachowiak Mięso, Ryby Zobacz ofertę

Kooperacja TBZ dentysta

Kooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentysta vKooperacja TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Statki i łodzie, Zboża Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert