Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi DJAZAGRO 2018 w Algierii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Fórmaniak | 2018-04-16 15:48:05
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

KOWR organizatorem polskiego stoiska narodowego na targach „DJAZAGRO” 2018 w Algierii

 


W dniach 9-12 kwietnia 2018 r. w Algierze w Algierii odbyły się targi rolno-spożywcze DJAZAGRO 2018, podczas których Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz kolejny zorganizował polskie stoisko narodowe pod hasłem „Poland tastes good”.

Realizując działania promujące polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych na stoisku o powierzchni 36 m2 KOWR umożliwił polskim firmom z branż: produkty mleczne, słodycze, owoce-warzywa, dodatki do żywności, prezentację oferty potencjalnym zagranicznym kontrahentom.

Polskiemu wystąpieniu na targach towarzyszyła misja gospodarcza zorganizowana przez KOWR we współpracy z Ambasadą RP w Algierze. Podczas pobytu w Algierii polscy przedsiębiorcy wzięli udział w Algiersko-Polskim Dniu Biznesu, który odbył się w Algierskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. W trakcie tego wydarzenia przedstawiciele Ambasady RP w Algierii – Pan Witold Spirydowicz, Ambasador, Pan Edward Wyrozumski, Konsul Ekonomiczny oraz Pan Rafał Raźny, Radca Rolny – przedstawili potencjał polskiej gospodarki oraz polskiego rolnictwa. Jednocześnie swoją ofertę stronie algierskiej zaprezentowały polskie firmy uczestniczące w misji gospodarczej.

W trakcie targów na stoisku narodowym polscy przedsiębiorcy uczestniczyli w spotkaniach B2B z lokalnymi przedsiębiorcami jak również dystrybutorami produktów rolno-spożywczych.

Przedstawiciele polskich firm mieli także możliwość poznania asortymentu produktów oraz cen na rynku algierskim dzięki udziałowi w objeździe po punktach sprzedaży detalicznej (tzw. store-check). Przedsiębiorcy odwiedzili m.in. algierski hipermarket Beb Ezzouar.

Ponadto 10 kwietnia br. zostało zorganizowane seminarium nt. algierskiego rynku rolno-spożywczego i kultury biznesowej w Algierii, w trakcie którego przedstawiciel Ambasady RP w Algierze przybliżył uczestnikom misji gospodarczej specyfikę rynku algierskiego oraz zaprezentował aktualną sytuację dotyczącą wymiany handlowej.

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Płotki przeciwśniegowe

Płotki śniegowe montujemy by zapobiec zrywaniu lub deformacji rynny w skrajnych wypadku i regionó...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny aluminiowe

Do zalet rynien aluminiowych można zaliczyć wcześniej wspomniana lekkość. Aluminium należy do sur...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny miedziane

Najpopularniejszymi materiałami stosowanymi do produkcji orynnowań są stal, aluminium oraz właśni...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert