Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach SIAL CHINA 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Cieśluk | 2019-05-23 08:08:22
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa już po raz siódmy uczestniczył w odbywających się od 14 do16 maja 2019 r. w Szanghaju targach SIAL China 2019, które są największą wschodnioazjatycką imprezą wystawienniczą przemysłu spożywczego w Chinach.

Polskie stoisko narodowe zorganizowane wspólnie przez KOWR i MRiRW miało powierzchnię 150 m2. Na części KOWR (o powierzchni 60 m2) swoją ofertę eksportową zaprezentowały 4 polskie firmy sektora rolno-spożywczego, oferujące m.in.: ciastka, cukierki oraz produkty z jaj. Stoisko KOWR zorganizowano z dofinansowaniem w ramach programu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”.

 

Dodatkowo polskim firmom spożywczym, które dostarczyły do KOWR materiały informacyjno–promocyjne oraz próbki produktów stworzona została możliwość prezentacji oferty eksportowej w zorganizowanym na stoisku KOWR tzw. showroomie.

 

Polskie stoisko narodowe podczas targów SIAL China 2019 odwiedził Pan Ryszard Zarudzki, Podsekretarz Stanu w MRiRW wraz z oficjalną delegacją resortu rolnictwa.

 

W ramach zorganizowanych przez KOWR pokazów kulinarnych i degustacji na polskim stoisku narodowym każdego dnia targów prowadzona była promocja polskiej kuchni, żywności oraz Polski jako kraju z tradycjami i jednocześnie nowoczesnego pod względem kulinarnym.

 

Podstawowym celem udziału w targach SIAL CHINA była promocja polskiej żywności i zwiększenie jej obecności na rynku chińskim oraz azjatyckim, a także zwiększenie zainteresowania polskimi produktami potencjalnych zagranicznych kontrahentów.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert