Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach SIAL CHINA 2020

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Cieśluk | 2020-10-15 10:41:20
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa już po raz ósmy zorganizował polskie stoisko narodowe podczas targów SIAL China 2020, które odbyły się w dniach 28-30 września 2020 w Szanghaju w Chinach.

Polskie stoisko zajmowało powierzchnię 36 m2 i było zlokalizowane w pobliżu głównego wejścia do centrum wystawienniczego. Na stoisku, które ze względu na sytuację epidemiologiczną było obsługiwane przez Konsulat Generalny RP w Szanghaju oraz Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Szanghaju, były dostępne publikacje, katalogi oraz filmy promujące Polskę i polskie firmy jako atrakcyjnych partnerów do współpracy. Ze względu na szereg wprowadzonych ograniczeń, w tym w lotniczym osobowym ruchu międzynarodowym, polscy przedsiębiorcy nie mogli osobiście uczestniczyć w targach. Na polskim stoisku dostępne były również katalogi i próbki produktów znajdujących się obecnie w kanałach dystrybucyjnych w Chinach.

Podstawowym celem udziału w targach SIAL CHINA 2020 była promocja polskiej żywności i zwiększenie jej obecności na rynku chińskim i światowym oraz chęć zainteresowania potencjalnych zagranicznych kontrahentów z Chin oraz Azji polskimi produktami. Odwiedzający targi byli zainteresowani głównie następującymi grupami produktowymi: mięso (drób, wieprzowina, wołowina), truskawki (mrożone, suszone), mleko i produkty mleczne, piwo, czekolada, produkty ekologiczne.

Stoisko KOWR zorganizowano z dofinansowaniem w ramach programu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020”.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert