Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach Anufood China 2021

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kinga Meresińska | 2021-04-29 10:33:13
poland tastes good, food, polsh food, poland, kowr

W dniach 21 - 23 kwietnia 2021 r. w Shenzen w ChRL, odbyła się 26 edycja międzynarodowych targów Anufood China, największych międzynarodowych targów żywności i napojów w południowych Chinach. Stanowią one platformę do nawiązania relacji biznesowych z kontrahentami działającymi na tym rynku.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, w ramach realizacji działań promujących polskie produkty rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych, zgodnie ze strategią określoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, kolejny raz zorganizował na tych targach polskie stoisko narodowe pod hasłem „Poland tastes good”.

 

Polski pawilon podczas tegorocznej edycji targów funkcjonował jako stoisko informacyjne o powierzchni 72 mkw., w formule targów hybrydowych Virtual Expo Plus (stacjonarnie i on-line). W ramach stoiska narodowego, promującego polski sektor spożywczy, obecnych było 7 firm jako podwystawcy, a na stanowisku KOWR oraz Konsulatu Generalnego RP w Kantonie zaprezentowana została oferta produktowa kilkunastu innych polskich firm w postaci próbek produktów i materiałów promocyjnych dostarczonych z Polski. Prezentowana była oferta polskich eksporterów produktów rolno-spożywczych z takich branż, jak: świeże i przetworzone warzywa i owoce, soki, ciastka i słodycze, produkty przemiału zbóż (płatki śniadaniowe, musli, makarony, kasze, itp.), piwo, produkty mleczarskie, ekologiczne oraz produkty dedykowane HoReCa.

W tegorocznej edycji targów Anufood China z uwagi na pandemię wsparcia w obsłudze polskiego stoiska na miejscu udzielili Krajowemu Ośrodkowi Wsparcia Rolnictwa przedstawiciele Konsulatu Generalnego RP w Kantonie m.in. Pan Wicekonsul Karol Pęczak oraz Pani Dorota Lipska. Przedstawiciele Konsulatu RP w Kantonie w pierwszym dniu targów w ramach dodatkowych działań promocyjnych, udzielili wywiadu chińskiej prasie branżowej oraz podczas sesji transmisji na żywo w dniu 22.04.2021 r. przedstawili najciekawsze polskie produkty prezentowane w tym roku na stoisku KOWR.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Wentylacja pomieszczeń czystych – usługi pomiarowe

Nawiążemy współpracę z firmami projektującymi systemy wentylacji w pomieszczeniach czystych (Clea...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert