Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi HKTDC Food Expo 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Fórmaniak | 2017-08-18 17:15:11
hktdc, targi, polska, poland, polandtastesgood, hongkong, foodexpo

Targi HKTDC Food Expo 2017

17 sierpnia 2017 r. rozpoczęły się targi Food Expo w Hongkongu, organizowane przez Hong Kong Trade Development Council. To jedna z największych imprez targowych sektora spożywczego w Azji. Udział w targach spożywczych Food Expo jest doskonałą okazją dla polskich przedsiębiorców, aby nawiązać kontakty handlowe w Hongkongu, a poprzez Hongkong z Chinami kontynentalnymi i innymi rynkami azjatyckimi.

W poprzedniej edycji targów wzięło udział 1.400 wystawców z 26 krajów i regionów, targi odwiedził0 21.000 kupców. Do udziału w targach Food Expo zaproszeni są producenci i eksporterzy produktów spożywczych, produktów i usług pokrewnych: pieczywo, herbatniki, przekąski, wyroby cukiernicze, słodycze, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, mrożonki, produkty suszone, w puszkach i o przedłużonej trwałości, dania instant i do szybkiego przyrządzenia, sosy itp., ryż, kluski i makarony, produkty mleczarskie, owoce i warzywa, produkty zdrowotne i ekologiczne, mięso i drób, opakowania, etykiety, przetwarzanie żywności: produkty, sprzęt i usługi.

Organizowane przez ARR polskie stoisko narodowe znajduje się w strefie Trade Hall. Jest położone w prestiżowym miejscu hali 5C kompleksu Hong Kong Convention and Exhibition Centre. Na stoisku swoją ofertę prezentuje 12 firm, reprezentujących różne branże sektora spożywczego: produkty zbożowe, produkty mleczarskie, produkty ekologiczne, soki owocowe i warzywne, słodycze, napoje, koncentraty, kawy i produkty mięsne.

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom Food Expo 2017 polscy przedsiębiorcy odwiedzili sieci handlowe w Hongkongu, w których odbyli spotkania z przedstawicielami sieci oraz dystrybutorami, podczas których mieli możliwość poznania warunków wprowadzenia polskich produktów do sieci oraz zapoznali się podczas tzw. store-checku z asortymentem dostępnym w sklepach.

 

Targi HKTDC Food Expo 2017 potrwają do 19 sierpnia br.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Eastchem Sp. z o.o. Zawiercie - Węglan potasu K2CO3 Trójpolifosforan sodu STPP Na5P3O10 Siarczan ...

Firma Eastchem Sp. z o. o. powstała w 2004r. w Zawierciu, spółka Eastchem jest bezpośrednim impor...
Polska - Zawiercie (miasto) 2017-09-26 Dodał: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Produkcja metali nieżelaznych, Produkcja metali żelaznych, Produkcja i przetwórstwo metali, Biotechnologia Zobacz ofertę

Płotki przeciwśniegowe

Płotki śniegowe montujemy by zapobiec zrywaniu lub deformacji rynny w skrajnych wypadku i regionó...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny aluminiowe

Do zalet rynien aluminiowych można zaliczyć wcześniej wspomniana lekkość. Aluminium należy do sur...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert