.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFood and Hotel Thailand 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Fórmaniak | 2018-09-14 08:58:41
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

Polskie stoisko narodowe na targach Food and Hotel Thailand 2018

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz pierwszy wziął udział
w targach Food and Hotel Thailand 2018, odbywających się w dniach
5-8.09 2018 r. w Bangkoku, w Tajlandii.

 

Targi Food and Hotel Thailand to jedno z największych wydarzeń targowych poświęconych branży spożywczej i hotelarskiej w Tajlandii. W tegorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 400 wystawców z 33 krajów, a pawilony narodowe zorganizowały: Polska, Chiny, Włochy, Japonia i Republika Południowej Afryki.

 

KOWR, realizując działania promujące polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych pod hasłem „Poland tastes good”, po raz pierwszy zorganizował stoisko narodowe podczas tego wydarzenia. Na polskim stoisku narodowym o powierzchni 42 m2 obecni byli producenci żywności, oferujących
w swoim asortymencie m.in.: produkty zbożowe, bakalie, soki bio oraz aromaty spożywcze.

 

Pierwszego dnia targów polskie stoisko odwiedził Ambasador RP w Królestwie Tajlandii Pan Waldemar Dubaniowski, który spotkał się z obecnymi na stoisku przedsiębiorcami.

 

W dniu 4 września 2018 r. Ambasada RP w Królestwie Tajlandii zorganizowała objazd po sklepach wielkopowierzchniowych w Bangkoku w ramach tzw. store-check. Uczestnicy misji mieli możliwość odwiedzenia 4 punktów w tym: Central Food Retail- Central Chidlom, Big C- Rajdamri, Makro Sathorn oraz Robinson, Bangrak. Podczas spotkań z osobami odpowiedzialnymi za zakupy, firmy miały możliwość zapoznania się z asortymentem i cenami, jak również warunkami wprowadzenia produktów do danej sieci.