Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach Thaifex - World of Food Asia w Bangkoku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Fórmaniak | 2019-06-07 10:43:21
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

W dniach 28 maja - 1 czerwca 2019 r. odbyła się 16 edycja targów Thaifex - World of Food Asia w Bangkoku w Tajlandii. W ramach realizacji działań promujących polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych KOWR po raz pierwszy zorganizował na tych targach stoisko narodowe pod hasłem „Poland tastes good”.

Targi Thaifex - World of Food Asia należą do największych i najważniejszych targów spożywczych w Tajlandii oraz w regionie. Tegoroczna edycja zgromadziła blisko 3000 wystawców z ponad 40 krajów.

Na polskim stoisku narodowym o powierzchni 90 m2 swoją ofertę prezentowało 11 polskich firm oferując m.in. słodycze, wafle ryżowe, jabłka i soki owocowe, warzywa w puszkach i mrożonki, jaja i produkty przetwórstwa jajecznego, napoje energetyczne, draże i produkty powlekane wykorzystywane w cukiernictwie oraz konserwy.

W trakcie trwania wystawy, organizator targów zapewnił dodatkowo spotkania biznesowe pomiędzy odwiedzającymi targi a firmami prezentującymi produkty, dzięki czemu również polskie firmy skorzystały z możliwości zaprezentowania swojej oferty produktowej i odbycia rozmów B2B z azjatyckimi przedsiębiorcami.

Każdego dnia targów na polskim stoisku narodowym odbywały się zorganizowane przez KOWR pokazy kulinarne, których celem była promocja polskiej kuchni i żywności oraz zaprezentowanie Polski jako kraju tradycyjnego i jednocześnie nowoczesnego pod względem kulinarnym.

W dniu 27 maja 2019 r. przy współpracy z Ambasadą RP w Bangkoku oraz Zagranicznym Biurem Handlowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH) w Bangkoku zorganizowano dla polskich przedsiębiorców spotkania w dwóch sieciach handlowych Villamarket Thonglor oraz Makro Sathorn. Podczas spotkań uczestnicy misji handlowej mieli możliwość zapoznania się z warunkami wprowadzania polskich produktów na rynek tajski.

Pierwszego dnia targów polskie stoisko odwiedzili Ambasador RP w Tajlandii, Pan Waldemar Dubaniowski oraz Kierownik ZBH PAIH w Bangkoku, Pan Norbert Bąk, którzy spotkali się z obecnymi na stoisku przedsiębiorcami.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert