Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKOWR na targach Food Taipei 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Fórmaniak | 2019-06-26 09:37:42
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa promując polską żywność już po raz czwarty zorganizował polskie stoisko narodowe podczas targów Food Taipei 2019 - jednych z największych wschodnioazjatyckich targów spożywczych. Wydarzenie miało miejsce w Tajpej na Tajwanie w dniach 19-22 czerwca br.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wziął udział w odbywających się
w dniach 19 - 22 czerwca 2019 r. w Tajpej na Tajwanie targach Food Taipei 2019. W tym roku polskie stoisko narodowe promujące polskie specjalności żywnościowe pod hasłem Poland Tastes Good zgromadziło producentów polskiej żywności oferujących m.in.: słodycze, mleko i produkty mleczne, batony owocowo-orzechowe, przekąski w czekoladzie, musli, napoje: wodę, soki, napoje energetyczne, makarony, a także owoce i produkty owocowe.

We wszystkie dni targów na polskim stoisku odbywały się pokazy kulinarne połączone z degustacją tradycyjnych polskich potraw i przekąsek, które miały za zadanie przybliżyć gościom targów tradycję i kulturę kulinarną Polski.

Przy okazji udziału w targach, w dniu 18 czerwca 2019 r. KOWR zorganizował, we współpracy z Biurem Polskim w Taipei, misję handlową dla polskich przedsiębiorców, w ramach której, dzięki wsparciu ze strony Pana Macieja Gacy Dyrektora Generalnego BP w Taipei, mieli oni okazję spotkać się z kluczowymi partnerami handlowymi działającymi na Tajwanie. W spotkaniach B2B z polskimi przedsiębiorcami uczestniczyli przedstawiciele takich firm jak: Imei Foods Co. Ltd., RT-MART International Ltd., Shin Kong Mitsukoshi, Kash & Co. Ltd., Macroscopic Inc., IUT INT’L TRADE CO. Ltd., UrMart, Watercom Enterprise Ltd., Peng Hsuan Co. Ltd.

Ponadto, podczas briefingu w siedzibie Biura Polskiego w Taipei przedsiębiorcom uczestniczącym w misji handlowej przybliżone zostały warunki wprowadzenia polskich produktów na rynek tajwański.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Wentylacja pomieszczeń czystych – usługi pomiarowe

Nawiążemy współpracę z firmami projektującymi systemy wentylacji w pomieszczeniach czystych (Clea...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert