Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKOWR na targach HKTDC Food Expo 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aleksandra Fórmaniak | 2019-08-22 10:58:50
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

W dniach 15 - 17 sierpnia 2019 r. odbyły się targi Food Expo w Hong Kongu, organizowane przez Hong Kong Trade Development Council. W ramach realizacji działań promujących polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych KOWR zorganizował na tych targach stoisko narodowe pod hasłem „Poland tastes good”.

W uroczystym otwarciu targów udział wziął Konsul Generalny RP w Hongkongu, pan Mirosław Adamczyk.

Na polskim stoisku narodowym o powierzchni 126 m2 swoją ofertę zaprezentowało 15 firm, reprezentujących różne branże sektora spożywczego: produkty zbożowe, produkty mleczarskie, produkty ekologiczne, soki owocowe i warzywne, słodycze, napoje, koncentraty i produkty mięsne. Prezentowane produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających targi.

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom Food Expo 2019 polscy przedsiębiorcy odwiedzili sieci handlowe w Hongkongu: SIMS Trading Company Limited oraz China Resources Vanguard Co., Ltd. Podczas spotkań uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z warunkami wprowadzenia polskich produktów do danej sieci w Hongkongu.

Targi HKTDC Food Expo 2019 to jedna z największych imprez targowych sektora spożywczego w Azji. Udział w tych targach był doskonałą okazją dla polskich przedsiębiorców, aby nawiązać kontakty handlowe w Hongkongu, a poprzez Hongkong z Chinami kontynentalnymi i innymi rynkami azjatyckimi. W targach wzięło udział blisko 2 000 wystawców z ponad 25 krajów i regionów, targi odwiedziło ponad 21 000 kupców.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert