Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKOWR na targach AGROKOMPLEX na Słowacji.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Dymek | 2019-09-02 08:59:30
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

W dniach 22-25 sierpnia 2019 r. w Nitrze na Słowacji odbyły się 46. Międzynarodowe Targi Rolnictwa i Żywności AGROKOMPLEX. W tym roku Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz pierwszy zorganizował stoisko promocyjno-informacyjne na tych targach.

Na polskim stoisku narodowym o powierzchni 80 m2 obecnych było ze swoją ofertą handlową siedem firm branży spożywczej. Przedsiębiorcy zaprezentowali następujące produkty: mleko i przetwory mleczne, słodycze, świeże owoce i soki, mięso drobiowe, zdrowe przekąski, produkty liofilizowane. Ofertę swoich produktów przedstawiły także spółki KOWR zrzeszone pod nazwą GreenLab Sp. z o.o.

Polskie stoisko narodowe otworzył Pan Krzysztof Strzałka, Ambasador RP w Bratysławie, który pierwszego dnia targów spotkał się także z polskimi przedsiębiorcami. Tego dnia w towarzystwie Pana Ambasadora polskie stoisko odwiedzili także: Pan Gabriel Csicsai, Wiceminister Rolnictwa Słowacji oraz przedstawiciele zagranicznych delegacji. Kolejnego dnia targów Pan Bartosz Tymkowski, kierownik Wydziału Polityczno – Ekonomicznego Ambasady RP w Bratysławie spotkał się także z polskimi przedsiębiorcami deklarując im wsparcie w procesie wprowadzania swoich produktów na rynek słowacki.

Podczas wszystkich dni targowych na polskim stoisku odbywały się pokazy kulinarne połączone z degustacją tradycyjnych polskich potraw i przekąsek, które miały za zadanie przybliżyć gościom targów tradycję i kulturę kulinarną Polski.

Międzynarodowe targi AGROKOMPLEX są najważniejszym wydarzeniem wystawienniczym w zakresie promocji sektora rolno-spożywczego na Słowacji. Stanowią tym samym integralną część międzynarodowego kalendarza targów rolno-spożywczych w Europie. Targi obejmowały: krajową wystawę zwierząt, wystawę produktów regionalnych, wystawę Coopexpo oraz Enviro, Eco Festiwal, festiwal specjalności narodowych oraz sprzętu.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Wentylacja pomieszczeń czystych – usługi pomiarowe

Nawiążemy współpracę z firmami projektującymi systemy wentylacji w pomieszczeniach czystych (Clea...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert