Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach ISRAFOOD 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Dymek | 2019-12-11 08:46:51
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

W dniach 26-28 listopada 2019 r. odbyła się 36 edycja targów Irafood w Tel Avivie. W ramach realizacji działań promujących polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych KOWR po raz pierwszy zorganizował na tych targach stoisko narodowe pod hasłem „Poland tastes good”.

Międzynarodowe Targi Branży Spożywczej i Napojów ISRAFOOD są najważniejszym wydarzeniem handlowym branży spożywczej w Izraelu. Stanowią platformę spotkań i nawiązywania kontaktów pomiędzy producentami, importerami, dystrybutorami oraz przedstawicielami sieci handlowych. Biorąw nich udział producenci i dystrybutorzy produktów żywnościowych i napojów zarówno z Izraela, jak i innych krajów świata.

Na polskim stoisku narodowym o powierzchni 60 m2 swoją ofertę prezentowało
7 polskich firm oferując m.in. ciastka, przetwory owocowo-warzywne, słodycze, soki NFC, wodę mineralną, owoce i warzywa konserwowe, pasty warzywne, krówki oraz naturalne przekąski zbożowe i produkty na bazie niebieskiej kukurydzy.

Prezentowane produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających targi.

Pierwszego dnia targów w uroczystym otwarciu stoiska udział wziął Pan Marek Magierowski Ambasador RP w Izraelu.

Podczas wszystkich dni targowych na polskim stoisku odbywały się zorganizowane przez KOWR we współpracy ze Stowarzyszeniem Rzeźników i Wędliniarzy RP pokazy kulinarne, których celem była promocja polskiej kuchni i żywności oraz zaprezentowanie Polski jako kraju tradycyjnego i jednocześnie nowoczesnego pod względem kulinarnym.

Polskiemu wystąpieniu na targach towarzyszyła misja handlowa zorganizowana przez KOWR we współpracy z Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH w Tel Awiwie. W ramach misji zorganizowane zostało m.in. seminarium nt. specyfiki rynku izraelskiego połączone z rozmowami b2b. Przedstawiciele polskich firm mieli także możliwość poznania asortymentu produktów oraz cen na rynku izraelskim dzięki wizycie w jednej z najważniejszych sieci handlowych na rynku izraelskim pn. Shufersal”, posiadającej w swojej ofercie importowaną żywność. Dodatkowo wzięli udział w rozmowach B2B zorganizowanych na stoisku KOWR.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Wentylacja pomieszczeń czystych – usługi pomiarowe

Nawiążemy współpracę z firmami projektującymi systemy wentylacji w pomieszczeniach czystych (Clea...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert