Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach żywności ekologicznej Biofach 2020 w Niemczech

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Cieśluk | 2020-02-21 09:48:24
polandtastesgood, food, polishfood, poland, kowr

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz kolejny wziął udział w największych międzynarodowych targach żywności ekologicznej w Europie - BIOFACH, odbywających się w dniach 12 - 15 lutego 2020 r. w Norymberdze. Uczestnictwo KOWR w tych targach jest kontynuacją promocji polskiego sektora rolno-spożywczego i żywności ekologicznej.

Na stoisku KOWR, o łącznej powierzchni 267 m² swoją ofertę eksportową promowały 54 polskie firmy oraz stowarzyszenia, związki i organizacje branżowe zrzeszające producentów żywności ekologicznej. Na polskim stoisku narodowym prezentowane były m.in.: soki owocowe i warzywne, świeże owoce, wina, herbaty i zioła, świeże i mrożone warzywa, makarony, kasze i inne produkty zbożowe, pasty, sosy i dania gotowe, oleje, probiotyki, miody i słodycze, batony oraz zdrowe przekąski.

Trzeciego dnia targów, polskie stoisko narodowe odwiedził Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Ryszard Kamiński z delegacją MRiRW. KOWR reprezentował Pan Marcin Wroński – Zastępca Dyrektora Generalnego. Wizyta przedstawicieli MRiRW była doskonałą okazją do spotkań z polskimi przedsiębiorcami i przeprowadzenia rozmów dotyczących stanu i perspektyw sektora żywności ekologicznej.

Podczas każdego dnia targów na stoisku KOWR odbywały się pokazy kulinarne z wykorzystaniem polskich certyfikowanych produktów ekologicznych, których celem była promocja kanonów polskiej kuchni i polskiej żywności ekologicznej oraz upowszechnienie wizerunku Polski jako kraju łączącego tradycję i nowoczesność w aspektach kulinarnych.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Eastchem Sp. z o.o. Zawiercie - Węglan potasu K2CO3 Trójpolifosforan sodu STPP Na5P3O10 Siarczan ...

Firma Eastchem Sp. z o. o. powstała w 2004r. w Zawierciu, spółka Eastchem jest bezpośrednim impor...
Polska - Zawiercie (miasto) 2017-09-26 Dodał: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Produkcja metali nieżelaznych, Produkcja metali żelaznych, Produkcja i przetwórstwo metali, Biotechnologia Zobacz ofertę

Płotki przeciwśniegowe

Płotki śniegowe montujemy by zapobiec zrywaniu lub deformacji rynny w skrajnych wypadku i regionó...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Rynny aluminiowe

Do zalet rynien aluminiowych można zaliczyć wcześniej wspomniana lekkość. Aluminium należy do sur...
Polska - POZNAŃ 2021-05-05 Dodał: Marcin Ciesielski Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert