Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na e-targach żywności ekologicznej Biofach 2021 w Niemczech

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ewa Kozanecka | 2021-03-08 15:35:19
polandtastesgood, food, biofood, polishfood, poland, kowr

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz kolejny uczestniczył w największych międzynarodowych targach żywności ekologicznej w Europie, które odbyły się w dniach 17 - 19 lutego 2021 r. Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną targi BIOFACH/VIVANESS eSPECIAL odbyły się wyłącznie w formie wirtualnej.

Na profilu KOWR utworzonym na wirtualnej platformie organizatora targów udostępniono bieżące informacje dotyczące promocji polskiego sektora rolno-spożywczego i żywności ekologicznej.

Podczas trzydniowego wydarzenia zorganizowane zostało 775 sesji, podzielonych na: kongres, prezentacje wystawców i okrągłe stoły z udziałem 1 442 wystawców z całego świata. W tegorocznej edycji targów uczestniczyło 13 800 zarejestrowanych uczestników ze 136 krajów.

Trendy targowe na BIOFACH w 2021 roku to "produkty pochodzenia roślinnego", "produkty niskocukrowe i bezcukrowe", "żywność funkcjonalna", "zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna". Po raz kolejny uczestnicy wybrali swoich faworytów spośród ponad 500 zgłoszonych nowych produktów, których producenci otrzymali nagrodę Best New Product Award.

Następne spotkanie międzynarodowego sektora żywności ekologicznej oraz naturalnych i ekologicznych produktów higieny osobistej planowane jest w formie tradycyjnej w dniach 15-18 lutego 2022 r.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Wentylacja pomieszczeń czystych – usługi pomiarowe

Nawiążemy współpracę z firmami projektującymi systemy wentylacji w pomieszczeniach czystych (Clea...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert